De Goede Start Weken
De Goede Start weken

Van 13 t/m 25 januari organiseren we bij AquaFit de Goede Start Weken. Hoe, wat en waarom? Dat lees je hier:
Met de start van het nieuwe jaar een fris begin te maken, dat werkt gewoon goed! Een fris begin om (opnieuw) aan de slag te gaan met je fitheid en gezondheid, meer te bewegen en bewuste voedingskeuzes te maken. Wij helpen je daarbij met onze Goede Start Weken.
Een goede start betekent: niet maar zo wat doen. Geen losse flodders. Niet even een week op een komkommer knabbelen en dan weer terugvallen in je oude gedrag. Niet als een dolle opeens 5x per week gaan sporten en na een maand weer thuis blijven op de bank. Een goede start betekent: samen afstemmen wat passend is voor jou, met het oog op wat jij wilt bereiken. Samen een (laagdrempelig) plan maken dat jou echt helpt om te werken aan gezondheid en fitheid.
Dus wat gaan we doen?
Maak een Goede Start in 2025 en plan jouw Goede Start afspraak. Deze Goede Start afspraak is onderdeel van 3 afspraken die je nu eenmalig kunt afnemen voor de prijs van 2. Dat maakt Goed Starten ook nog eens aantrekkelijk!
De Goede Start wordt ingericht naar jouw behoefte. Jij kiest. Denk aan:
- Adviesgesprek n.a.v. jouw doel dan wel vraagstelling
- Health Check met een InBody lichaamssamenstelling meting
- Een BenFit voedingsadvies met mogelijkheid tot uitbreiding
- Trainingsschema op maat
- Een combinatie van bovenstaande
Je mag bovendien je voorkeur voor jouw Goede Start coach aangeven (en dan kijken we wat mogelijk is). Voel je welkom om dit te noemen in je opgave.
Geef je op voor jouw Goede Start voor slechts 49,- (waarvoor je dus 3 afspraken krijgt). Mail naar info@aquafitbewegingscentrum.nl met je voor- en achternaam, voorkeursdagen (ochtend of avond) voor een afspraak en alvast kort waarom je een Goede Start afspraak wilt maken. Dit laatste helpt ons om de juiste coach voor je in te plannen.